GBS De Vierklaver

De schoolblog van Gavere

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Valentijnse dikketruiendag

Onze school heeft aandacht voor het leefmilieu van nu en morgen. Wij werken daarom met onze leerlingen rond de uitdagingen die de klimaatopwarming met zich meebrengt. Door een warme trui aan te trekken en de verwarming lager te zetten, verminderen we zelf onze uitstoot van CO2 en leveren we inspanningen om de klimaatopwarming op lange termijn aan te pakken.

Vrijdag 14 februari was er onze Valentijnse dikketruiendag! Iedereen had een warme, rode (of roze, oranje) trui aangetrokken voor deze MOS-activiteit. We begonnen de dag met ons lekker warm te dansen op de dansnummertjes van het schoolfeest! Zo kleurden ook onze wangen mooi rood... Leuk èn goed voor het klimaat. De lagere temperaturen in de klassen hebben we zo makkelijk overwonnen.

Bekijk ook de andere foto's (onder het hartje).

 

Nieuwtjes

door de coronacrisis worden alle buitenschoolse activiteiten afgelast

Agenda

Je vindt hier het verslag en de foto's van de voorbije bosklassen (5+6) en sportklassen (3+4)

 

 

 

Elke dag bewegingsactiviteit voor alle leerlingen:

"one mile a day"

 

Elke dinsdag is er middagsport voor de leerlingen o.l.v. juf Nele: de turnjuf

 

Afbeeldingsresultaat voor middagsport op school

 

Sportkalender (binnen en buiten de schooluren):

zie bovenaan: agenda

 

 

 

Zwembeurten

 

 

de zwemlessen starten in september en in februari voor 3 KO

MOS

mos